Gięcie drutu

Na czym polegają nasze usługi?

Zajmujemy się profesjonalną obróbką oraz gięciem drutu, wykorzystując do tego celu 5-osiowe, sterowane numerycznie maszyny producenta ROBOMAC. Nasza praca polega na kształtowaniu detali z danego materiału w taki sposób, by odpowiadały projektowi i oczekiwaniom Klienta. Służymy także pomocą przy projektowaniu i dobieraniu optymalnych rozwiązañ, które pozwolą Klientowi na realizację swojego planu.

 

Jaki materiał wykorzystujemy? Jakie powinny być jego wymiary?

Pracujemy na stali zwykłej, kwasoodpornej, a także aluminium, ukształtowanym w drut o średnicy od 2 do 6 mm.

 

Czy świadczymy dodatkowe usługi, które pozwolą na pełne wykoñczenie danego produktu?

Tak, na życzenie Klienta zajmujemy się także zgniataniem, gwintowaniem, zgrzewaniem oraz malowaniem proszkowym detali, co umożliwia przeprowadzenie całego procesu produkcji w jednej firmie, a więc wiąże się z oszczędnością czasu i pieniędzy.

 

Jakie produkty wykonujemy?

Precyzyjne gięcie drutu służy do uzyskiwania stojaków, wieszaków, akcesoriów reklamowych, zawieszek oraz innych elementów, które znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dzięki doświadczeniu oraz rozbudowanemu parkowi maszyn świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Automatyka dostępnych narzędzi umożliwia pełną powtarzalność pracy, dzięki czemu realizujemy najbardziej rozbudowane zamówienia. Dysponujemy także dużym magazynem materiałowym, co skraca czas oczekiwania na zamówione detale. Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale także dowozem do Klienta.

 

Wyceny dokonujemy na podstawie dokumentacji technicznej lub wzoru.

 

Zobacz także nasze produkty